Designové vypínače

Všichni toužíme po dokonale funkčním a krásném domově. Se stejnou pečlivostí přistupujeme k výběru podlahy, nábytku či elektroniky. Stejným způsobem bychom měli postupovat při výběru vypínačů. Pro někoho maličkost, na které zas tolik nezáleží, pro některé zásadní prvek. Musí být dokonale funkční, spolehlivý a také atraktivní. Výrobce SCHNEIDER Electronic představil zcela novou řadu UNICA vypínačů, která slibuje kromě kvality také velice přitažlivý vzhled. Pojďme se společně podívat na všechny aspekty, podle kterých si z řady UNICA jistě vyberete.Klasický vypínač

Vzhled

Řada UNICA nabízí širokou škálu různých provedení a barev. Minimalistické a decentní, nebo s lehkým nádechem extravagance. Záleží zcela na vkusu zákazníka. Vybrat si můžete hned z několika typů – grafit, polar, aluminium nebo marnil. Dle vašeho uvážení jednoduše sladíte vypínač se zbytkovým vybavením interiéru. Výrobek je velice praktický a do posledního detailu splňuje požadavky každodenního používání. Tato řada je velice oblíbená právě pro svůj nadčasový a příjemný vzhled.

Instalace

Instalace samotného vypínače je velice rychlá a jednoduchá. Ať už si jej tedy pořizujete kvůli garážových vrat či žaluzií, můžete si být jistí, že vám bude sloužit dlouho a spolehlivě. Příslušenství jako jsou například montážní rámečky, krycí rámy či zásuvky naleznete taktéž v nabídce.Bílý spínač

Vlastnosti

V nabídce najdete mimo jiné i dvojité spínače které se běžně využívají například v dlouhých chodbách či na schodištích, kdy je třeba rozsvítit či zhasnout světlo ze dvou míst. Stejně tak naleznete nejjednodušší jednopólové vypínače, které jistě všichni dobře znáte z domu.
Veškeré strojky jsou kompatibilní s celou řadou.
Pokud tedy sháníte kvalitní a stylový vypínač, spolehněte se, že tyhle vás rozhodně nenechají na holičkách. Cenová dostupnost vás zcela jistě nadchne, a navíc dodáte vašim interiérům opravdu ušlechtilý detail.

3.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup