Jak překonat rozchod

Vyházejte věci. Právě společně koupené nebo darované věci jsou to, co nám partnera připomíná nejvíc. Dnes to sice bolí a mnohé považujete za cenné maličkosti, ale právě jejich odstraněním ze života se můžete posunout dál mnohem rychleji, než kdybyste měla všechny ty věci stále na očích. Ať už se jedná praktické věci typu boty nebo nový podnos do kuchyně, na kterém Vám servíroval snídani do postele nebo nepotřebné cetky jako jsou náušnice, uschovaný okvětní plátek růže či nesmyslně schovaný kamínek ze společné dovolené, se vším najednou pryč. Do krabice s tím a vše vyhodit. Není nutné třídit věci několikrát, stále se k nim vracet a vyhazovat je na etapy. Nekouskujete tak jen samotné věci ale i bolest, která se tím protahuje.
Osamocená žena
Přátelé. Snad nejhorší noční můrou každého ukončeného vztahu jsou právě přátele a to, kdo s kým zůstane a nezůstane v kontaktu. Jsou to více jeho nebo vaši přátelé? A co ti, se kterými jste se seznámili společně? Na čas si možná dejte pauzu, odpočiňte si, vídejte se s jinými lidmi. Není však nutné nadobro zpřetrhat všechny přátelské vztahy, které jste si za dobu vztahu vybudovala. Právě tím, že zůstanete v kontaktu i nadále se stejnými lidmi jako váš bývalý partner, dáte najevo, že jste nad věcí a bez problémů jste se posunula v životě kupředu. Právě tím, že nebudete mít obavy, co se k vašemu ex o vás donese, a budete nad věcí, jasně ukážete, že jste nezávislou ženou a dokážete žít svým vlastním životem zcela sama, bez citových závislostí.
Změnou k lepšímu. Právě změna je to, co vám v životě pomůže jít kupředu. Koneckonců znáte to již z klasických hollywoodských trháků, kdy je hlavní hrdinka nadobro sama a tak to první co udělá je, že jde nakupovat. Boty, šaty, koupí vše co má po ruce. A nový účes, na ten v žádném případě nesmí zapomenout. I když nejste znova Jennifer Aniston, pár nových módních kousků ve skříni neuškodí ani vám.
Spojené ruce
Právě v krásných nových šatech a s novým účesem na hlavě, ideálně i novou barvo, si budete připadat jako zcela nový člověk a budete moci snadněji zapomenut na bolestivý rozchod a připadat si opět žádoucí a svá. Je však nutné si uvědomit, že změnu děláte především sama pro sebe a ne proto, abyste bývalému partnerovi ukázala, o jak krásnou ženu ve skutečnosti přišel. Právě touha po lítosti toho druhého a snaha se předvést vás budou srážet stále zpět dolů na kolena.

2/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup