Zbavte se tvrdosti vody kvalitně

Také byste chtěl mít svůj zahradní bazén dokonale čistý a vodu v něm zářivě jiskřivou? Potom je zapotřebí řídit se pokyny všech odborníků, kteří pro Vás připravují bazénovou chemii. Přesně dávkovat veškeré chemické prostředky. A samozřejmě dávkovat je v přesný čas. Potom se nemusíte obávat ničeho nepřístojného.

Věřte, že krásně čistou vodu, ale i prostředí bazénu, zachováte jedině chemií. Ale neděste se, že Vám chemie jakkoliv ublíží. Vždyť i naše tělo je poskládáno z chemických prvků, které mezi sebou vykonávají chemické procesy.

kapička vody

Tabletová sůl je pak také jedním z chemických prostředků, které Vaší vodě dodají kvalitní regeneraci.

Nezapomínejte na to.
Jen si vzpomeňte na pár reklam na pračky.

  • Co způsobuje tvrdá voda? Klasický vodní kámen.
  • A jak se bránit vzniku vodního kamene? Chemik by Vám odvětil, že výměnou iontů vápníku a hořčíku za ionty sodíku. Vy se ale těmito odbornostmi zabývat nemusíte. Vám stačí jenom to, abyste v pravou chvíli použil regenerační tabletovou sůl.
  • A proč tabletovou? Umíte si představit, jak sypete špetky soli do bazénu? Nebo, jak ji lžící rozhazujete? Ne, to v žádném případě nedělejte. Přesná dávka kvalitně slisované tablety regenerační tabletové soli bude pro Vás tím nejjednodušším způsobem, jak se zbavit nechtěné tvrdosti vody.

oheň a voda

Proto nezapomínejte na jednoduchost dávkování tabletové soli, která zajistí tolik složitou regeneraci vody!

Předejdete tak nepříjemnostem, jako jsou nečistoty na stěnách bazénu, nebo zbytky vodního kamene, který by se vytvořil. A toho byste se jen těžko zbavovali.

Zkontrolujte si vybavení.
Nyní nemůžete jinak, než se podívat do svého malého skladu bazénové chemie, zda tam opravdu máte vše potřebné pro udržení čistoty bazénu, ale také vody samotné. Máte tam tabletovou sůl pro regeneraci vody? Pokud ne, napravte to dřív, než bude pozdě.

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup