Zdravá relaxace

Voda ve vířivce má mít docela jiné hodnoty nežli ta, kterou máme například v zahradním bazénu. Liší se třeba hned v tom nejzákladnějším, což je teplota vody. Zatímco při venkovním plavání by nás příliš teplá voda asi spíše uspávala, nežli osvěžila, ve vířivce bychom byli ve studené naopak za chvilku zřejmě zbarveni do modra. Tam se totiž právě moc nepohybujeme. Z toho je jistě zřejmé, že se budou používat i jiné přípravky do bazénu a jiná https://www.restu.cz/jina-krajina-kodanska/ chemie do vířivky. Pokud bychom použili stejnou chemii, pak by se nic tak strašného asi nestalo. Jen by v teplejší vodě ztratila svou účinnost, a tak by to bylo spíše jen zbytečné vyhazování peněz.

výřivka

  • Do vířivky se doporučuje použití přípravků na bázi aktivního kyslíku nebo produktů, které obsahují brom.
  • Jestliže chceme mít vířivku stále v perfektním stavu, je nutné věnovat stejnou péči i rozvodným okruhům, které vedou k jednotlivým tryskám.
  • Pouze čisté zařízení nám zajistí, že voda bude v ideálním stavu a poskytne nám žádanou relaxační pohodu.

wellness

Některé přípravky jsou nezbytné

Výrobci vířivek a jiných relaxačních zařízení upozorňují na to, že se tu voda kazí mnohem rychleji. Je to určitě právě z důvodu vyšší teploty vody. Většinou se pohybuje mírně nad třicet stupňů. Je jasné, že čím je voda teplejší, tím bude i náchylnější ze znečištění. Je zcela na vaší volbě, jestli budete používat na udržení kvality vody produkty kyslíkové chemie, nebo dáte přednost chemii chlorové. Není ani problém obě tyto skupiny mezi sebou vhodným způsobem kombinovat. Nikdy ale nesmíte zapomenout hlídat a udržovat správnou hodnotu pH. Dále používat odpěňovač, aby vaše vířivka nevypadala za několik málo chvil jako Vltava u Karlova mostu. Doporučuje se i používání kyslíkového aktivátoru k aktivaci složek chlorové nebo kyslíkové chemie. Pokud budete o své relaxační zařízení správně pečovat, určitě se vám odmění.

5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup