DriveZone vám otevře dveře do světa automobilů

Pokud vám učaroval svět automobilů, pak je přesně pro vás určen zajímavý projekt, kterým je DriveZone. Co se pod tímto názvem skrývá? Dalo by se říci, že je to sociální síť a magazín v jednom. Znamená to tedy, že se tu můžete nejen dozvědět mnoho zajímavého, ale také najít celou řadu přátel a spřízněných duší. Jednou z možností, jak si rozšířit své obzory v oblasti auto – moto, je blog, na kterém jsou uveřejněné zajímavé články.

  • Webové stránky jsou přehledné a jednotlivé sekce jsou rozdělené do samostatných rubrik.
  • Vyhledat si tak můžete například rubriku „Tuning“, „Testy vozů“, „Interview“ a mnoho dalších.

tuning

Web má pochopitelně také svou ryze praktickou stránku, kterou je automobilová inzerce. Jejím prostřednictvím můžete kupovat a prodávat nejen auta, ale v podstatě vše, co se jich týká. Inzerce je bezplatná. Komunita milovníků aut mezi sebou může komunikovat díky chatu a sdělovat si své zkušenosti a zážitky ze světa automobilů. Velkou výhodou je také to, že můžete položit dotaz, jestliže si nevíte rady s některým problémem. Registrovaní uživatelé mohou přidávat fotky, komentáře, videa a také vytvářet nové skupiny pro možnost diskuse.

Systém vám sdělí veškeré potřebné informace na vaše cesty

Na webu také najdete spoustu tipů, kam vyrazit na automobilové srazy. Vše je přehledně seřazeno v sekci „Kalendář událostí“. Není tedy nutné složitě prohledávat internet. Tady je vše na jednom místě.

výfuk

  • Pokud nechcete, aby vám cokoliv ze světa automobilů uniklo, nabízí se možnost přihlásit se k odběru notifikací.
  • Automaticky tak budete informováni o nadcházejících akcích a událostech.

Zajímavou vychytávkou je Plánovač cest. Po zadání konkrétní trasy, průměrné spotřeby a aktuální ceny paliva se dozvíte kompletní informace o trase, času jízdy, množství spotřebovaného paliva a také finální cenu, kterou bude váš výlet stát.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup