3 D v ložnici


Někteří z vás sice znají 3 D obraz pouze z kin, ale je pravdou, že zase se to o tolik nebude lišit. Veškeré povlečení, které nese tento úžasně přesvědčivý obraz, se dá zakoupit s oblíbeným motivem, a navíc jak pro jednotlivce, tak není problém si užít kus 3 D světa i na dvojité přikrývce. Je pravdou, že tyto motivy skvěle oživí ložnici a rozzáří i místní prostory. Předně je skutečností i to, že v současné době se řadí mezi levné povlečení, protože se nabízí za velmi výhodnou cenovou relaci. Kdo někdy uvažoval nad koupí, má jedinečnou možnost. Motivy květin, zvířat, městského ruchu či suprových modelů aut a o motorkách ani nemluvě, se mohou nyní stát skvělými společníky.

kvalitní povlečení

Motivy nejsou vše

Motivů, kterými se výrobci samozřejmě inspirovali, je daleko více. Díky tomu si můžete před spaním splnit svůj sen, vystoupat na rozhlednu, navštívit zahraničí nebo usnout v náručí nejdravější zvěře. Pro děti jsou výhodnější samozřejmě jemnější dětské motivy, aby je pro změnu nebudily divoké sny. 3D obraz je skutečně jako pravý. To ovšem není vše, co dělá toto luxusní povlečení s prostory ložnice.

  • Potisk se dá běžně prát na 40 °C a drží dobře, tudíž není třeba se obávat toho, že po vyprání v pračce zmizí tento vybraný motiv.
  • Základem je mikrovlákno, které přináší jisté benefity pro uživatele. V zimě totiž skvěle zahřeje a v létě ochladí, tudíž povlečení se dá skvěle používat po celý rok a přináší skutečně skvělé pohodlné podmínky pro zdraví spánek.
  • Na dotyk se jedná o velmi příjemný materiál, který by se dal bez problémů přirovnat k bavlněnému saténu.
  • Rychle schne, nemusí se žehlit, je stálobarevné a perfektně prodyšné.
  • Každý ocení nenáročnou údržbu a při povlékání praktický zip.
  • Zipové zavírání nijak nebrání pohodlí ani jej uživatel nepocítí.

moderní povlečení
Obraz je na povlečení přikrývky pouze na jedné straně, proto je vhodnější jej umístit, tak aby byl viditelný. Druhá strana povlečení je jednobarevná. Polštáře mají shodné 3D obrazy, ovšem po obou stranách. Povlečení 3 D je rovněž milým dárkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup