Udobřete si ženu!

Vaše manželka je na vás naštvaná, ale vy jako vždycky prostě netušíte proč a jak si ji udobřit? Nebojte, tato situace je nám velmi dobře známá a jak se říká chlapi, musí držet spolu za všech okolností. Rozhodli jsme se pro vás tedy sepsat ty nejúčinnější způsoby, jak si udobřit každou ženu – nejenom manželku! Pokud přijdete na nějaký další, určitě se s námi o něj nezapomeňte podělit!

originální šperky

Prvním věcí, která obměkčí každé ženské srdce, jsou bezpochyby šperky. Například nějaké originální náušnice Katiakolinger.cz jsou perfektní variantou! Výborné je, pokud je šperk vyroben z kvalitního materiálu a je opatřen drahým kamenem, se kterým se bude moci chlubit před všemi kamarádkami. Pokud navíc jsou šperky autorské a vaše žena je bude nosit, jako jediná žena na světě o udobření máte postaráno. Prostě nevíme jak vy, ale my neznáme žádnou ženu, které by se šperky nelíbily. Všechny je bezhlavě milují a čím víc jich mají, tím jsou šťastnější a spokojenější.

zlaté náušnice

Druhou věcí, kterou můžete použít během udobřování, je nestárnoucí klasika – květiny. A čím větší puget květin, tím lepší. Především rudé růže na dlouhém stonku si o odpuštění přímo volají. Tento typ je velice účinný a zpravidla zabere i na ty nejvíc uražené ženy. Pokud je navíc necháváte doručit nějakou službou od kurýra, určitě se vyplatí, pokud do květin dáte nějaký romantický vzkaz s omluvou – a pak už jen čekejte, až vám vaše žena zavolá a padne vám kolem krku!

Poslední variantou je něco dobrého k snědku. Řekl jste vaší partnerce, že je tlustá? Dejte jí velkou čokoládu se slovy, že jste to tak nemyslel a líbí se vám, jak vypadá. Nebo ji vezměte do luxusní restaurace na večeři. Ženy milují jídlo a nikdy mu neodolají. Pokud na již zmiňované večeři na ni vytáhnete puget květin a k tomu šperk, je úplně jedno co jste provedl – odpuštěno bude zcela určitě vše, na co si vzpomenete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup