Co očekávat od flipového obalu na mobil z eko-kůže

Efektivitu – když si pořizujete obal na mobil Xiaomi, očekáváte, že jej bude chránit před poškrábáním, a do jisté míry i před pády na zem z malé výšky. Zároveň se bude dobře držet v ruce, mobil nebude z pouzdra vypadávat a také něco vydrží a nerozpadne se vám za pár měsíců. Tohle vše flipová pouzdra poskytují.

fotografování mobilem

Prodyšnost – flipová pouzdra jsou vyrobena kompletně z polyuretanu. Vnitřní vložka, do které mobil přesně zapadne ze tří stran, je také polyuretan, označený jako TPU (termoplastický polyuretan), není to tedy silikon. Podstatné ovšem je, že polyuretan je zdravotně zcela nezávadný, ostatně vyrábí se z něj i zdravotní matrace. Vnější vrstva obalu flip je rovněž polyuretanová, tentokrát jde o materiál s názvem eko-kůže, který se podobá pravé kůži jak vzhledem, tak i svými vlastnostmi. Především je perfektně prodyšný, takže se nebude uvnitř obalu na mobilu srážet vodní pára a pronikat dovnitř přístroje.

žena při telefonování

Eleganci – vzhledu flipového obalu se stěží vyrovná jiný typ krytů na mobil, připomíná totiž papírový kapesní diář nebo drobnou básnickou sbírku, než obal na elektronický přístroj. Možná je v tom i kus nostalgie, která připomíná dobu nedigitalizovanou, kdy byly diáře běžnou součástí kabelky či kufříku, a denně jsme do nich nahlíželi a dělali si v nich poznámky.

Krásné barvy – výrobci flipových obalů sází na barevnost, která oslovuje zákazníky v širokém spektru od teenagerů až po seniory. Velmi dobře se prodávají obaly krémové nebo bílé, v barvě kůže, růžové, tyrkysové i zelené. Nabídka je však mnohem pestřejší a obohacená i o různé motivy, např. květiny, motýly nebo zvířata.

Nízkou cenu – flipové obaly pořídíte za pár stokorun, jsou velmi levné a můžete mít i obalů více, pokud chcete, aby mobil ladil s vaším oblečením při společenské události, např. na koncertech, v divadle, na oslavách či svatbách.