Drahé kameny

Nechte se okouzlit dary přírody, které nabízí a využijete jejich sílu na maximum. Drahé kameny už dávno neslouží jen na okrasu. Užívat si kromě jejich vzhledu můžete i schopnosti, kterými oplývají. Drahé kameny jsou totiž i léčivé. Pomáhají tak při nejrůznějších fyzických a psychických obtížích a mohou se tak stát vašim ochráncem a průvodcem životem.

turmalín

Zvolte si ten pravý podle vašeho znamení

A jak vybrat přesně ten pravý drahý kámen pro vás? Vyberte si takový, který se perfektně hodí k vašemu astrologickému znamení. Pak bude spojení dokonalé. V případě, že si zvolíte drahý kámen podle zvěrokruhu, léčivé síly a účinky budou mít lepší efekt. To ovšem neznamená, že se musíte touto radou striktně řídit. Skvělým ochráncem a pomocníkem vám může být i takový kámen, který vám jednoduše padne do oka. Zkuste se proto při vybírání drahého kamene zaměřit na takový, který vás nejvíce zaujme a možná nakonec ten bude tím pravým. Někdy se tak vyplatí se při výběru řídit vlastní intuicí a srdcem.
Nechte se při výběru vést vaší duší a zvolte s i drahokam, který vás oslní svým vzhledem a podobou.

kyanit

Ten pravý talisman, který vám dodá sílu a pozitivní naladění

Není nad to mít při sobě ten pravý talisman, který vás ochrání a pomůže v mnoha situacích nebo třeba když se ocitnete na rozcestí a nevíte, kudy se vydat dál. Drahý kámen podle vašeho astrologického znamení nebo takový, který jste si vybrali podle svého vlastního uvážení se stane tím pravým talismanem, který vás bude doprovázet vaším životem. Dodá vám energii a sílu při rozhodování nebo pozitivní naladění. Naplno si můžete užívat i jeho léčivých účinků. Může vám pomoci při nespavosti, bolestech hlavy, menstruačních bolestech, poruchách zažívání nebo při stresu. Nezapomeňte ovšem na jeho pravidelné čištění a nabíjení pro zajištění maximální účinnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup