Nevzdávejte se a vydržet

Jistě jste byli někdy před velmi náročným a těžkým rozhodnutím. Toto není vůbec nic zvláštního a neobvyklého. Je opravdu mnoho lidí, kteří se musí ocitnout v takové situaci, že se musí rozhodnout, co budou dělat. A musím říct, že opravdu to není někdy lehké. Pamatuj si jeden případ, kdy se rodiče museli rozhodnout, kam pojedou s dítětem do nemocnice. Dítě bylo opravdu velmi nemocné, ovšem bylo tolik specializovaných nemocnic málo, že mu nedokázali pomoct. Hlavně to ale nevzdat. Myslím si, že mnoho lidí se někdy předčasně vzdává. Myslím si, že mnoho lidí by mělo opravdu vydržet do poslední chvíle. A hlavně to nevzdat, je podle mě opravdu skvělé. Já patřím k těm lidem, kdy bych se absolutně nevzala předčasně. Ano, jsou sice situace, které nemají řešení. Ale je to opravdu tak?

Buďte dětem oporou.

Myslíte se si, že je něco, co by nemělo absolutně žádné řešení? Já si myslím, že to jde. I když samozřejmě jenom někdy. A taky nebála bych se říct, že vám s nějakým rozhodování může pomoct i nějaké lékař anebo psycholog. Myslím si, že vzdávat se nemá cenu. Já bych prvně zkusila všechny možnosti a všechny cesty, abych uspěla. Hlavně to nevzdat.

Nevzdávejte se a vydržte.

A já si myslím, že je to opravdu chvályhodné. Jsou lidé, kteří bojují do poslední chvíle a do posledního okamžiku což je podle mě chvályhodné a prima. Navíc si myslím, že je vážně mnoho cest, kdy se člověk může rozhodnou a kdy mu to dodá více odvahy právě při rozhodování. Ale hlavně si stát za tím svým rozhodnutím a říkám vám, držte se a hlavně to nevzdat. Myslím, že je mnoho lidí, kteří jsou silní a dokážou to. Takže si prosím dejte pozor na to, abyste se například neunáhlili s nějakým velmi těžkým rozhodnutím. Je sice pravda, že je to někdy složité, ale věřte mi, že čas přináší růže a vyplatí se vám to. Taky si myslím, že dodávat odvahu dětem je velmi pěkné a taky přínosné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup