Jaké účinky má masáž penisu a proč byste si ji měli dopřávat pravidelně? Není se za co stydět!

Muži mají často problémy s prostatou a snaží se s ní bojovat všemožnými prostředky. Věděli jste ale, že i masáž penisu má na prostatu blahodárné účinky?

Jaké účinky má masáž penisu a proč byste si ji měli dopřávat pravidelně? Není se za co stydět!

Mnoho mužů pociťuje problémy s prostatou již v poměrně nízkém věku, v průběhu let se ale problémy ještě stupňují. Nejen kvůli tomu je dobré zajít si občas na masáž intimních partií. A rozhodně se není za co stydět. Jaké další výhody masáž penisu vlastně má a jak to celé probíhá?

pexels-photo-4041392

Na prostatu i proti stresu

Masáž penisu je skvělý prostředek pro odstranění stresu a napětí, uvolňuje tělo a dodává pocit blaženosti, který jen tak něco nenahradí. I když to může znít poměrně dost eroticky, není na takové masáži nic nemravného. Všechno probíhá podle jasně daných pravidel, masérka je profesionálkou a celou masáž vede podle zásad tantrického učení. Co se vám nebude líbit, to můžete odmítnout – ovšem to se opravdu nestává. Všechno začíná teplou sprchou, kterou můžete absolvovat společně s masérkou nebo samostatně. Pak už začíná samotná masáž, která je vedena ve velmi intimním duchu.

pexels-photo-874158

Kromě toho, že má masáž intimních partií a okolí samozřejmě přivést muže k orgasmu, není to jediný cíl. Masáž intimních partií kromě stresu uvolňuje o svalstvo a pomáhá pochopit lépe funkce vlastního těla. Díky masáži se vám může znatelně zlepšit celý sexuální život. Blahodárný vliv má masáž samozřejmě na mužskou prostatu a vylučovací ústrojí. Také zlepšuje celkově krevní oběh.

Uvolněte se, prosím

Důležité je se uvolnit a všechno si hluboce prožít. Délka a četnost ručního vyvrcholení není nijak omezena, může k tomu dojít i několikrát během masáže. Obecně se však doporučuje počkat si až na samotný konec masáže – masérka přesně ví, kdy k tomu má dojít, aby byl prožitek co nejintenzivnější. Cílené oddalování vyvrcholení má totiž svůj význam. Masáž se zaměřuje nejen přímo na penis ale také na okolí intimních partií a zejména pak oblasti vnitřních stehen. Což celkový zážitek ještě více umocňuje.

Nebojte se a zkuste něco nového. Rozhodně nebudete litovat!