Přestěhujeme kompletně celou vaši firmu do nových prostor

Došlo k nejhoršímu – firma se stěhuje! Alespoň to si myslí většina zaměstnanců, protože už vidí hromady dokumentů, šanonů, krabice, nepřehlednost, chaos, běhání po patrech s krabicemi v rukách.

Ale nemusí to tak být vždycky! Naopak – stěhování firmy do větších prostor nebo do přístupnějších míst pro zákazníky bývá pro firmu jakýmsi vítězstvím a přestěhovat jednu kancelář nebo několik pater dokáže naše stěhování firem Praha Odnesto stěhovací společnost, která má s přemísťováním kancelářských a komerčních prostor letité zkušenosti! Máme k dispozici široké spektrum profesionálního vybavení a hlavně zkušenosti, které dokážeme využít při každém přesunu.

Nejsou to vaši zaměstnanci, kteří budou nakládat plné krabice do stěhovacích vozů, ale naši pracovníci!

krabice centrum

Jak stěhování vaší společnosti může vypadat? Určitě si nemalujte hrůzostrašný scénář, jako vaši podřízení. Zajistíme zcela b e z p l a t n o u prohlídku vaší firmy naším zaměstnancem, který zmapuje a zakreslí všechny prostory, ze kterých bude nutno vystěhovat nábytek a veškeré doklady a dokumenty včetně počítačové techniky. Obzvláště na počítačovou techniku jsme velmi opatrní a přímo na její přesun velmi dbáme natolik, že jsou tyto přístroje stále pod naším dohledem, a to po celou trasu přesouvání.

Jestliže ale máte v plánu stěhovat c e l á s í d l a společnosti, je prohlídka naším pracovníkem přímo nezbytná.

balíky odvoz

Při přepravování kancelářského nábytku, formulářů, šanonů a všech věcí, které se nashromáždí, vám v případě, že tuto práci budeme provádět my, odpadá starost s obalovým materiálem. Stačí, když nám sdělíte množství a druh obalového materiálu a my vám ho do firmy doručíme. Navíc nás pracovník poskytne přímo na místě rychlou instruktáž, kterak k tímto materiálem pracovat a doporučí vám, jak co nejefektivněji s tímto materiálem pracovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup