Tajemný nápoj

Ahoj, máte rádi kouzla a triky? Chystáte rozlučku se svobodou nebo hledáte kouzelníka na dětskou párty? Můžu vám splnit hned všechna vaše přání. Jsem kouzelník, zabývám se kouzlením už nějaký ten pátek. Magie a kouzla mě vždy zajímali už od dětství, ale pojďme si teď představit dětské a dospělé vystupování. Dětskou show jsem navrhl tak, aby se žádné dítko nenudilo a mělo to vše. Děti mě budou milovat. Vyrábím všem zvířátka, které následně daruji. Vaše děti budou velmi ohromený a zabaví se. Program je zkrátka fantastický, udivený a plný překvapení.

kouzelník

A co taková dospělácká show? Tak tam je to z nějaké části v rukách diváků. Zapojím Vás do různých výzev, ale nebojte! Nic to není, je to skvělý zážitek. Krom zapojovaní diváků do svého představení mám naplánované vystoupení na pódiu. Celou akci se snažím vás povzbudit a rozesmát. Zkrátka se snažím nezkazit žádnou srandu. V představení pro dospělé je také součástí hra s názvem Mistery Drink. Co to asi tak může být? Kouzelník své triky neprozrazuje a vlastně bude lepší, když si to vyzkoušíte na vlastní kůži. V překladu jde o tajemný nápoj. Nebojte se, nic tajemného pít nebudete. Jedná se o snůšku zábavných kouzelnických her, kde mi bude publikum asistovat. Je to zábava. Délka jednoho představení trvá okolo půl hodiny až hodiny, většinou vám dopřeju https://revue.idnes.cz/david-gransky-pohadka-certoviny-komedie-spindl-zaporna-role-pre-/lidicky.aspx%3Fc%3DA180105_102229_lidicky_zar hodinu zábavy. Během naší společné hodinky se opravdu nutit nebudete. Jsem sám jedno velké překvapení.

kouzla

Působím i na firemních akcích, dokonce i svatbách. Ženich a nevěsta mají svůj den D, no není nádhera si objednat kouzelníka, který publiku vykouzlí úsměv na tváři. Nevěstě a ženichovi přikouzlí štěstí a odežene tmavé mraky. Na společenských akcí působím důvěryhodně. Tudíž mě můžete zahlídnout i na plese nebo maturiťáku. Pokud hledáte nějakého kouzelníka, myslím si, že já jsem pro vás ten pravý. Okouzlím vás!