Jaké youtubery se vyplatí sledovat?


YouTube spoustě lidem slouží jako místo pro relax a odpočinek, kdy si chtějí vydechnout od denních starostí a úkolů a prostě se jen složit ke svému počítači, mobilu nebo televizi a v poklidu sledovat videa, která na YouTube najdou. Druhá skupina lidí zase využívá YouTube k edukativním účelům, jelikož takového materiálu najdete na YouTube také hromady. Naše česká YouTube scéna je v porovnání s ostatními zeměmi poměrně malá, ale to je samozřejmě dáno velikostí České republiky. Přesto je možnost na našem YouTube najít velmi zajímavý obsah. Ukážeme vám tipy na některé youtubery, kteří by rozhodně neměli utéct vaší pozornosti.

plánování

Kovy

26letý youtuber, vlastním jménem Karel Kovář, je jednou z nejvýraznějších figurek českého YouTube. Natáčí na něj již více než deset let a za tu dobu si vybudoval velkou základnu fanoušků. Jeho kanál má v současné době téměř 1 milión odběratelů. Zpočátku se věnoval hlavně parodiím a vtipným skečům, postupně se však začal věnovat ve své tvorbě i vážnějším tématům, které podává atraktivním a vtipným způsobem, čímž je přibližuje mladším tématům. Jsou to témata jako politika, ekologie, finanční gramotnost, investování a podobně.

Mikýřova úžasná pouť internetem

Martin Mikyska, který je mimo své youtubové kariéry i několikrát mistrem světa České republiky ve snowboardingu, na svém kanále, a také na televizi MALL TV, vtipně informuje o internetové české scéně a také o důležitých událostech ve světě. Svými propracovanými videi se spoustou efektů a sarkastickým humorem si získal velkou oblíbenost a má již přes čtvrt miliónů odběratelů.

youtube

Herdyn

Pavel Mikeš neboli Herdyn, je streamer a youtuber, který působí na české scéně již dlouhé roky. Věnuje se herním let`s playům a reakcím na různá videa z českého YouTube. V posledních letech ho mimo streamy proslavila hlavně videa s názvem Week of legends, kterou vydává dvakrát týdně. V těchto videích shrnuje, co nejdůležitějšího se za poslední dny událo napříč celým světem.

Pokud si chcete stáhnout videa svých oblíbených tvůrců do svých zařízení, využijte k tomu zdarma downloader YouTube.