Kožené crossbody kabelky

Kabelky zdobí outfit každé ženě a jsou nenahraditelným doplňkem ať už z důvodu praktičnosti, tak z důvodu estetiky a doladění celého outfitu, kdy kabelka je opravdu to, na co bychom nikdy neměli zapomenout. Je nespočet druhů kabelek, které se liší svou velikostí, barvou, materiálem, proto je rozdělování kabelek do skupin dá se říci nemožné, protože každá kabelka je něčím jedinečná, existuje mnoho tvarů a pokud se neliší tvarem, tak i materiál a barva dělá mnohdy své.

crossbody kabelka

Každé ženě sedne jiný tvar kabelky, každá žena nosí kabelku, nenahraditelnou součást outfitu, jiným způsobem, a proto je také vymyšleno mnoho typů kabelek a mnoho způsobů, jak je nosit. Jedním z nich jsou tzv. dámské kožené crossbody kabelky, které se vyznačují svým nošením přes tělo (cross body), tudíž pásek máme na rameni a tělo kabelky na opačném boku. Tento styl nošení je velmi komfortní a praktický právě z důvodu toho, že nám kabelka nikde „nelítá“ a je pořád na stejném místě. Pásek kabelky je prodloužen tak, aby mohl obepínat vaše tělo, a proto je důležité si vybírat materiál kabelky a tloušťku pásku, aby byla pohodlná crossbody kabelka ještě pohodlnější.

kožená kabelka

Na našem e-shopu je možno si vybrat nespočet druhů crossbody kabelek právě proto, abyste si každá vybrala tu svou, která vám padne a její nošení bude příjemné. Tato kategorie zahrnuje kožené kabelky z pravé kůže, které jistě ocení každá žena, protože kožené věci jsou velmi elegantní a doplňky z kůže se dají velmi dobře sladit. Kožené kabelky také ozvláštní celý look a podtrhnou ho. V našem sortimentu si i vy najdete tu svou pravou vysněnou kabelku, protože kromě různých tvarů naleznete i různé barvy (mimo klasické hnědé kožené kabelky), samozřejmě v neposlední řadě u nás najdete i různé velikosti kabelek od menších, do kterých si dáme ty nejpotřebnější věci, po velké kabelky, v nichž my, ženy, nosíme snad celý dům.