Půjčovna dodávek Brno – jeden z partnerů vašeho stěhování


Zajištění nákladu – volně položené bedny, kusy nábytku a lednička s mrazákem v nákladovém prostoru – to je doslova předzvěst pořádného průšvihu. Nejen, že musíte každý předmět zabalit (nejlépe do bublinkové fólie), zároveň však pamatujte na jeho ukotvení a zajištění před jízdou. V některých vozech k tomu slouží upínací přezky a popruhy, a tam kde nejsou, musíte si vypomáhat molitanem nebo textilem. Předměty se musí zajistit tak, aby karosérii uvnitř vozu nepoškrábaly, ale také nepromáčkly. Na každou drobnost se přijde a půjčovna po vás bude požadovat náhradu škody. Je to celkem logické, neboť se k tomu zavážete podpisem rezervační a nájemní smlouvy.

papírové krabice

Spolehlivý kamarád – tato zdánlivá samozřejmost se může proměnit ve sled nepříjemností, pokud spolehlivý přítel selže, zvláště pak na poslední chvíli. Spolehlivý kamarád by měl znát všechny podrobnosti i nástrahy, které se při stěhování mohou vyskytnout. Jak důležitá je pomoc spolehlivé osoby, si jistě dovedete představit, ostatně, naznačil to i Jean Paul Belmondo ve filmu „Bezva finta“, kdy se zmínil o tom „zatraceném lidském faktoru“. A ve filmu „S tebou mě baví svět“ by Július Satinský za nic na světě nevyměnil noc plnou hvězd a dobrého přítele.

Harmonogram prací – rozjet stěhování s vypůjčeným autem z půjčovny dodávek Brno bez rozmyslu není dobrý nápad. Uvědomte si, že stěhování je jedna z nejnáročnějších činností v lidském životě, do hry promlouvá mnoho různých vlivů, mohou nastat i neočekávané komplikace, a tak čím lépe se teoreticky připravíte, tím větší úspěch.

kufr na střeše

Půjčovnu nezajímá rozsah vaší akce – to je výhoda, neboť si můžete auto pronajmout na libovolně dlouhou dobu, a naplánovat práci podle svého. Nemusíte řešit ujeté kilometry (pouze dotankujete palivo do plné nádrže při předání auta), máte v ceně dálniční známku a asistenční službu při autonehodě. Pouze nezapomínejte na vlastní pojištění, to se hodí, pokud se vám povede vozidlo poškodit (zjistěte si včas, co pojišťovna proplácí, a co ne).