Rodinné pouto po generace

Generace rodiny je pro nás vším. Nic víc, než rodina není. To že nás spojuje pouto, které nelze přetrhnout je jednoznačné. Rodina pro nás znamená tak moc, že se snažíme rodinné vztahy utužovat. Za žádnou cenu, bychom si nepřáli špatné rodinné vztahy. Jestli máte v rodině dobré vztahy, považujte si toho. Rodina je na prvním místě, která tu pro Vás je, když je Vám nejhůř. Pokud nás trápí nějaké starosti, vždy je to diskutováno v rodinném kruhu. Jestli potřebujete podat pomocnou ruku, pak víte, že tohle můžete očekávat od svoji rodiny.

Generace mužů, jedné rodiny

Bohužel jsou i případy, kdy rodinné vztahy nejsou úplně ideální. Nezáleží na tom, co je jejich příčinou, ale těžké smíření s rozpadem rodiny. Ne každý může říci, že má se všemi z rodiny dobré vztahy. Otázkou zůstává, zda je to nějaká přechodná přeháňka nebo zásadní problém, který není řešitelný. Pouto, které je v rodině přetrháno je velkým neštěstím. Jestliže máte ne zrovna dokonalý vztah s kamarádkou, tolik to nebolí tak jako rána, která se týká Vaší rodiny.

KRÁSNÉ VZTAHY V RODINĚ

I když ve Vaší rodině panuje pohoda a štěstí, občas může přijít mráček. Ale vy víte, že se nejednalo o nic katastrofického a čas vše zlepší. Neshody jsou všude a můžete mít mezi sebou sebelepší vztahy. Ona ta vztahová dokonalost v rodinách bývá často zkreslená. Pokud ve Vaši rodině převládají pohodové vztahy, pak můžete jásat. Důležité pro dobrý vztah v rodině je být ve všem otevřený a čestný. Jestli u Vás panují dobré vztahy, berte to jako dar, který není samozřejmostí. Co by za Vaše štěstí dala jiná rodina.

Babička s vnučkou

KOMPLIKOVANÉ A NARUŠENÉ VZTAHY V RODINĚ

Vaše přání by bylo, vrátit čas o pár let zpět a v některých věcech se zachovat jinak. Chyby sice patří k životu, ale pokud se to týká Vaší rodiny, je to jiné. Rodina odpouští, ale nemusí to být pravidlo. To co bylo příčinou vražení klínu mezi rodinou, může být do jisté míry pochopitelné, ale i ne. I když se snažíte o nápravu, vztahy mohou být tak narušené, že se nikdy nemusejí vrátit do normálu. Sice se říká, že čas hojí rány, ale na místě je otázka, jakých ran se to týká. Vztahové neštěstí, které Vás trápí, je největší bolestí, protože se to týká Vašich nejbližších. Ale za pár let se může stát zvrat a vy budete společně sedět u stolu a smát se.

To jaké vztahy jsou v rodině, někdy neovlivníme. Důležité je, si vážit toho štěstí, že rodinu máme. Vždycky může být hůř, proto neztrácejte naději ve zlepšení rodinných vztahů. Rodina je vším, proto se snažte předcházet konfliktům, které můžou uškodit Vám všem. Vztahy, které jsou poutem, jsou křehké. Považujte si toho, co máte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup