Stitchit – zvláštní kámen

Tento vzácný kámen byl jíž objeven na počátku dvacátého století v dole. Je to v podstatě slátanina z hydrovaného uhličitanu chromu a magnesia. Jeho barva na mě působí jako mramorově tmavě fialová až vínová. Těží se, jak jsem už zmínila u dolu, když byl vytěžen objevil ho pan Stich, proto má minerál název Stichit. Říká se, že tento krásný kámen napomáhá zbavení se deprese, nepříjemných pocitů, stavů, úzkostí, stresu a mnoho dalších negativních a nepříjemných pocitů. Pomáhá se zmírněním onemocnění Parkinsonovy choroby i poruchy příjmu potravy, počínající anorexii.

stichtit

Stichtit bude váš parťák na výlety, přivolává totiž lásku a milé, krásně věci. Udává se, že pokud si jej vezmete do kapsy, batohu, kabelky a budete ho nosit všude sebou, tak okolo vás vytvoří bublinu. Ta bublina bude vytvářet váš ochranný štít a ten štít bude mít za úkol všechny špatný nálady, myšlenky a v podstatě negativní myšlenky, vlastnosti a špatné věci odbíjet pryč. Vaše emocionální výlevy a projevy budete mít pod kontrolou a jestliže se vydáte ven, tak snadno s takovýmto vzácným minerálem navážete kontakty a přátelství a kdo ví, třeba najdete i svoji pravou lásku. Vyrazte do ulic s naším vzácným kamenem anebo obdarujte blízké na narozeniny, svátek, svatého Valentýna, Vánoce anebo prostě jen tak.

kámen stichtit

Myslím si, že každý potřebuje talisman a takovým talismanem je Stichtit opravdu tím pravým. Na našem E-shopu naleznete Stichtit. Je to novinka na našich webových stránkách a věřím, že nám přinese mnoho štěstí, úspěchů a spousta nových zákazníků. Zakoupit jej můžete v celkové velikosti a to je 24/40 milimetrů. Náš Stitchit pochází z Tasmánie, ale seženete i pocházející z Afriky nebo Austrálie. Věřím, že se vám tento kámen plný mnoho krásných vlastností zalíbil a bude vám dělat krásnou ozdobu ať už v peněžence pro štěstí nebo jako talisman ve vaší kapse u bundy nebo mikiny. Neváhejte a objednávejte, tato sladká novinka je u nás nejprodávanější novinkou a rychle mizí, tak ať vám neuteče!