Změňte nakupování s dětmi v rodinnou zábavu

Návštěva obchodního centra nebo malého marketu společně s dětmi, nemusí být vždy příjemnou událostí. Jejich neposednost a soustavné vyrušování, znemožňují provést efektivní nákup. Pokud vás zlobí, vztekají se nebo dožadují nových hraček, může vás tento program připravit o zbytek veškeré energie.
 
Máme zde pro vás skvělý návod, jak si to s nimi užít bez jediné komplikace.
zelenina v obchodě
 
Zapojení do nákupu
 
Kdo si hraje, nezlobí. Držte se tohoto skvělého pravidla a zapojte je do nakupování formou jednoduché hry. Každému z nich namalujte obrázky, které musí v obchodě najít a vložit do nákupního vozíku. Zaměřte se na suroviny v jejich dosahu, ovšem nesmí se jednat o nic křehkého. Vyzkoušejte tento způsob a garantujeme, že vás výsledek mile překvapí.
 
Výběr adekvátního obchodu
 
Popojeďte raději o kousek dál a zamiřte do moderního obchodu nabízejícího rozšířený sortiment v podobě dětských nákupních vozíků. V případě, že u vás ve městě je k dispozici obchod s oblíbenými autíčky, máte vyhráno.
 
Nekupujeme vše, na co si ukážou
 
Je naprosto přirozené, že při procházení obchodem, se budou pokoušet a přemlouvat vás k nákupu viděných hraček a dalších dobrot. Rozhodně je neodbývejte, ale na druhou stranu jim nesmíte kupovat vše, na co si ukážou. Snažte se je naučit hodnotě financí a poskytnout jim cenový prostor k výběru libovolné odměny. Budou mít radost a nákup si tak všichni zpříjemníte.
 děti se drží za ruce
Vzdělávejte je
 
Využijte této společné události k zábavné výuce a nechte je rozpoznávat různé druhy zeleniny i ovoce. Zároveň jim poskytněte cenné informace o tom, jak se jednotlivé druhy vybírají. Podobnou příležitost pak nabízí i úsek s mléčnými výrobky.
 
Mohou vám i pomoci
 
Snažte se je do nákupu zapojit po všech stránkách. Mohou například vykládat zboží na pás, jezdit s vozíkem, vyhledávat zboží, vážit zeleninu a ovoce či zaplatit penězi na pokladně. Na samotném závěru je nezapomeňte náležitě pochválit a poskytnout malou odměnu, kterou si v obchodě sami vyberou. Věřte, že další návštěva obchodního centra se stane příjemnou záležitostí bez jediného problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup