Trápí něco vašeho muže?


Lidi může trápit mnoho problémů. Ty se však liší podle toho, jestli trápí muže nebo ženy, ale mohou být i identické. Každý je snáší jinak, a tak problém, který někomu přijde jako naprosto normální věc druhému může přijít jako neřešitelná situace, která ho trápí. Proto nikdy nemůžeme soudit lidi podle toho, jaké mají problémy. Problémy jsou naprosto individuální věc a každý je na ně citlivý jinak, každého zasáhnou jiným způsobem a jinou silou. Někdy se stane, že se někomu svěříte s problémem a ten druhý vám vynadá nebo se vám vysměje za to, že to přece není žádný problém a že by chtěl mít vaše problémy. Na druhou stranu se vy s tímto problémem hodně trápíte a myslíte si tak, že jste vy ti špatní, protože vás dostane takový problém. Nesmíte si toto ale říct, protože jednak ten člověk nemůže říct, jak by se v dané situaci choval, protože ji třeba nikdy nezažil a jednak to vnímáte úplně jinak než on.

muži

Problémy trápí jak muže, tak ženy, i když muži většinou své problémy nedávají moc najevo nebo vám ani neřeknou, když je něco trápí. Ženy to na mužích ale většinou poznají, protože se začnou chovat jinak, začnou dělat jiné věci a jsou nervózní, něco zkrátka není v pořádku. Jak ale zjistit, co muže trápí? Rozhodně nejdůležitější rada je se přímo zeptat vašeho muže, co se děje a co ho přesně trápí. Jedině tak budete schopné porozumět tomu, o co ve skutečnosti jde a najít třeba nějaké řešení, případně muži s problémem pomoct. Kdyby byl svět tak jednoduchý, tak byste právě nečetli tento text, protože většinou muži neřeknou, co je trápí. Co v takovém případě dělat?

muž

Může se jednat naprosto o cokoliv, ale pokud s ním žijete v jedné domácnosti, asi brzy poznáte samy, o co jde. Například velmi častým problémem jsou poruchy erekce, což dokáže muže velmi rychle naštvat a rozhodit, budou se pak chovat jinak a třeba nebudou ani tak výřeční. Je třeba je ujistit, že je to naprosto normální a zjistit, co je příčinou. Pokud by se problém opakoval a byl častý, je třeba zajít k lékaři, což je ale také naprosto normální. Důležité je vždy najít nějaké řešení a podat ho tak, že je naprosto běžné a normální, protože na tom problému není nic špatného.