Bydlení na úrovni

Všem svým klientům nabízíme kvalitní a čisté ubytování dle jejich aktuální potřeby. Staráme se o čistotu v celém zařízení, dnes a denně opečováváme společné prostory tak, abyste vy, naši hosté byli vždy a za všech okolností spokojeni. Nechceme za to nic jiného, než abyste dodržování a respektování Ubytovacího řádu, který neobsahuje nic mimořádného a normální člověk nemá problém s jeho obsahem. Seznámíme se v pár krocích ve zkratce s tím, co byste měli vědět, znát a při využívání našeho zařízení neopomenout.

nadstandardní ubytovací podmínky

· Základním pravidlem pro využívání ubytovacích služeb je prokázání vaší totožnosti. Nikde na světě to jinak nefunguje, jako vy chcete vědět, co vám nabízíme, my potřebujeme vědět, s kým máme tu čest. Takže prvotní předložení jakéhokoliv prokazovacího dokladu je naprosto nezbytné.

· Rádi každému nabídneme kvalitní podmínky k pobytu, rezervovaný pokoj zajistíme na nezbytně nutnou dobu, ale za odměnu požadujeme klienta, který přijde střízlivý, v rozumném stavu a bude minimálně dodržovat základní hygienické návyky.

· Pozor na osobní věci! V žádném případě za volně odložené záležitosti nezodpovídáme, ale po domluvě je můžeme vzít do úschovy. Není ani problém pobyt prodloužit, ovšem stane se, že budete muset přejít na jiný, neméně kvalitně zařízený pokoj.

· Domluvenou rezervaci jsme my povinni dodržet, a pokud bude vše z vaší strany v pořádku, také jí dodržíme. Nezapomeňte vrátit klíče od místnosti včas, uvolněte pokoj ve sjednanou dobu! Nedá se nic dělat, další hosté čekají.
přijetí pouze klientů ve střízlivém stavu

· Prosím nechovejte se u nás vyloženě jako doma! Jste hosté, rádi každému pomůžeme, ale manipulovat s nábytkem, nebo dokonce s elektrickými spotřebiči, není zrovna nejlepší nápad! Snažíme se našim klientům vytvořit nadstandardní podmínky k žití, není potřeba ze strany ubytovaných osob žádného zásahu.

· Udržujte pořádek na pokoji! O společné prostory se postaráme my, na vás záleží, jak bude vypadat vaše osobní teritorium. To samé platí i o zákazu kouření jinde, než na vyhrazených místech.

· Je nutné dodržovat noční klid a neničit majetek, který je pouze zapůjčený.

Nemáte se čeho bát, naše ubytovna nabízí každému slušnému člověku, slušné možnosti k životu. Chce to jen trochu kázně a disciplíny, no prostě chce to normální běžný režim.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup