Servis vířivých van

Bydlíte v krásném domečku, kde vám nic nechybí? Jste spokojeni a máte rádi své bydlení. K tomu abyste mohli relaxovat jste si pořídili venkovní vířivou vanu, která vám zajišťuje komfort a odpočinek po náročném dni. Vždy se domů těšíte, když víte, že si budete moct odpočinout v horké koupeli s bublinkami. Můžete se u relaxaci kochat přírodou a užívat si studeného nápoje. Vlastnit vířivou vanu je skvělé a přináší vám to mnoho potěšení. Teplá voda i v nepříznivém počasí. Můžete relaxovat ještě na podzim v chladných a deštivých dnech.

vířivka

Vířivé vany potřebují svůj pravidelný servis a údržbu. Některou zvládnete udělat sami a na jinou je vhodné si pozvat odborníky. Pro správné zazimování nebo na jaře opětovné uvedení do chodu je vhodné si pozvat odborníky. Aby bylo vše řádně vyčištěno a důkladně zazimováno. Vše se musí zbavit vody a provést vypláchnutí hadic a čerpacího zařízení. Není vhodné, aby byla vířivá vana přes zimu venku a ještě s napuštěnou vodou. Kdyby nedošlo k zazimování mohlo by dojít k poškození vlivem mrazů a zamrzlé vody. Voda v čerpacích hadicích by mohla zmrznout a hadice roztažnou silou potrhat. Tak by byla vaše radost zničena a oprava by vás stála více než profesionální zazimování.

servis

Neváhejte a obraťte se na náš profesionální servis. Ten poskytuje havarijní servis dvacet čtyři hodin denně. Garantujeme příjezd techniků do šedesáti minut od nahlášení havárie. Můžete naše služby využít i v kritických situacích. Nečekané prasklé vedení přívodu vody do vířivé vany nebo špatná izolace elektrického vedení. Naši odborníci jsou zkušení a mají dlouholetou praxi. Kromě veškerých instalatérských prací na vířivých vanách a bazénech se taky zaměřují na kompletní vodoinstalační práce. Instalatéři Praha zajistí i větší pracovní úkony jako jsou rozvody vody v bytových jádrech, rozvody vody v domech, montáže kotlů, bojlerů a mnoho dalších.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup